ISK-SODEX 2018- ISITMA, SOĞUTMA, HAVALANDIRMA SEKTÖRLERİNİN EN ÖNEMLİ BULUŞMA NOKTASI

Hannover Messe Sodex Fuarcılık A.Ş. tarafından organize edilen Uluslararası Isıtma, Soğutma, Klima, Havalandırma, Yalıtım, Pompa, Vana, Tesisat, Su Arıtma ve Güneş Enerjisi Sistemleri Fuarı ISK-SODEX 2018,  07-10 Şubat 2018 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecektir. 

Bu yıl 13.’sü gerçekleşecek olan fuar, yurtiçi ve yurtdışında yürütülen etkin tanıtım çalışmaları; tüm dünyada sektörün önemli basın mecraları ve dernekleri ile gerçekleştirilen başarılı iş birlikleri; hedef ülke-hedef sektör eşleştirmesi paralelinde planlanan uluslar arası satın almacı grup organizasyonları ve bu yıla özel oluşturulacak B2B ikili görüşmeler ile ısıtma, soğutma, klima, havalandırma sektörlerinin Avrasya bölgesindeki lider fuarı olma konumunu pekiştirmeyi hedeflemektedir. 

Katılımcı ve ziyaretçilerinin beklentileri dikkate alınarak şekillenen ISK-SODEX 2018, tasarımcı, uygulayıcı ve tedarikçiler ile sektörün tüm bileşenlerini bir araya getirerek mevcut iş birliklerinin geliştirilmesi ve yeni iş bağlantılarının kurulması için uygun ortamı sağlamayı amaçlamaktadır. 

Eş Organizatörler/ Destekleyenler 

ISKAV ( Isıtma, Soğutma, Klima araştırma ve Eğitim Vakfı ), DOSİDER ( Doğalgaz Cihazları, Sanayicileri ve İş Adamları Derneği ), İSKİD ( İklimlendirme Soğutma Klima İmalatçıları Derneği ), TTMD ( Türk Mühendisleri Derneği ), İZODER ( Isı, Su, Ses ve Yangın Yalıtımcıları Derneği ), SOSIAD ( Soğutma Sanayi İş Adamları Derneği) , ESSIAD ( Ege Soğutma Sanayicileri ve İş Adamları Derneği), MMTD ( Mekanik Tesisat Mühendisleri Derneği ), KBSB (Kazan ve Basınçlı Kap Sanayicileri Birliği ) 

ISK-SODEX 2016 Fuarı Hakkında Genel Bilgi 

ISK-SODEX 2016 Fuarı toplam 50.558 metrekare  net alanda ziyarete açılmıştır. 184’ü yabancı olmak üzere, Asya ve Amerika kıtalarından 46 ülkeden toplam 1294 firmanın ürünleri sergilenmiştir. 

ISK-SODEX 2016 Fuarı’nı Avrupa Orta Doğu, Rusya, CIS Ülkeleri, Orta Asya ve Avrupa gibi sektörün etkin bölgelerinden toplam 107 ülkeden 8.458’i yabancı olmak üzere toplam 83.764 kişi ziyaret etmiştir. 

Detaylı bilgi için www.sodex.com.tr web sitesini ziyaret edebilirsiniz.